[K] >  [Kurşun Şarkı Sözleri] > K*çınız Yatalak (Feat. Sena) Şarkı Sözü
Reklam
Sponsor bağlantılar

Kurşun - K*çınız Yatalak (Feat. Sena)

Albüm Adı:Albüm Dışı Parçalar Part 1
Gönderen:wholkom
Düzelten:felucia
yarı deli hanımeli atilere patini ver hadi virane bu yüreğim magosa geceleri gibi haramın adına dikilir bu sefaleti üzerine giy amınakodumun dilencisi !!!
damara kan ola meraba nerede baba bana para paravana kafanı itele parala sikimin ucuna yoluna bak adamım kafanı çöpe sokarım akıllı ol!!! ( aİGht )
kanı bırak orada seraba dikilen rüyada haraba dönüp haracını marabaya veremiyen emaneti kapa hadi kelebeği vücuduna bı teneke gibi koy üzere yaslan !!!
çamurlu kapıların ardına saklan - soyun hadi kaltak sıkıldım aşktan yavaşla abi ölmedim gazi yürülan hermali fahişen hep bağri......
bacak arası gibi harita bana rakip olabilirsin ama damada, komada yuvadan cıkamaz oma talibanın götünü sikecek kadar abaza nabıza gore sikimin ucu gotune plaka !!!
hadi beni eleverin polise bu gece, kılıbık dön evine kanepene uzan hadı düşün hadi geleceğini şifalı yemişimi yede kendine gel senin rap kanser !!!
git sidiğine ekmek ban yan dere sacı başı yara bere yüz hadi bana mele kız telepati ile yazı bıtırıp meraba derim ben oğlum nefesini tut pipecek !!!
kur - şun hecele bu kelimeyi buda sana gazoz ol sun ve yok - sun bana laf atanın kafatası peymane olsun
© 2003-2017 www.alternatifim.com/ Her Hakkı Saklıdır.