[M] >  [Muhammed Beyaz Şarkı Sözleri] > Gönül Çiçeğim Şarkı Sözü
Sponsored Links

Muhammed Beyaz - Gönül Çiçeğim

Gönderen:deli sevda
Eklendi:
Yeni Şarkı Eklemek İçin Tıklayın Şarkı Ekle      Hata DüzeltHata Düzelt
Gönül çiçeğim, yedi kat gökyüzünden yerlere savrulduk. Seni ismini duyunca kalpten yandık kavrulduk. Hasretle yaşla doldu gözümüz. Açar bağrımızı gönlümüzü sizin bir hikmetli sözünüz.
Gönül çiçeğim, lütfederseniz verin Kevserinizden kana kana içelim. Gökyüzü ve dünya güneşle parlar. Sizin sevdiğiniz size âşık olanlar yüreğini kalbini aralar. Darda kalanlara Mevlam senin hatırına çok kapılar aralar.
Gönül çiçeğim, lutfederseniz verin Kevserinizden kana kana içelim. Miraca çıkarken aldın burağı, getirdin bizlere Rabbimizden müjdeleri. Sensin gariplerin yetimlerin son durağı. Âşıkların güvencesi ve dayanağı. Biz güveniyoruz inanıyoruz sensin o son kaynak.
Gönül çiçeğim, verin Kevserinizden kana kana içelim. Güller gülü her zaman vardı gülüşünüzde. Misk kokular saçılır her aldığınız o mübarek nefesinizde. Binlerce hikmetli sözler vardı o mübarek dilinizde.
Gönül çiçeğim, verin Kevserinizden kana kana içelim. Gönüllerde nur başımızda taçsınız sultanım. Bize şefaat et, dua et can Muhammed'im. Kötülükler musibetler bizden uzak dursun. Biz zatınıza hasretiz can Ahmed'im. Senin sevgin gönüllerimizi yaksın kavursun.
Gönül çiçeğim, verin Kevserinizden kana kana içelim. Âleme rahmet olan Mevlamın derin deryalarına dalan Miracında Rabbimizin huzurunda dilediği gibi kalan biz ümmetine binlerce müjde alan.
Gönül çiçeğim, verin Kevserinizden kana kana içelim.
© 2003-2020 www.alternatifim.com/ Her Hakkı Saklıdır.